Круглий стіл «Війна – не перешкода. Інвестиції під час війни: виклики та перспективи»
20 березня 2025 року в рамках тижня фінансово – кредитних дисциплін було проведено круглий стіл на тему «Війна – не перешкода. Інвестиції під час війни: виклики та перспективи», в якому прийняли участь здобувачі освіти ВСП «ФЕК КНЕУ ім. В.Гетьмана», групи 3ФМС-45, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», ОПП «Митна справа».
Учасники круглого столу активно долучилися до обговорення, підготувавши змістовні доповіді та презентації. Були розглянуті актуальні питання щодо можливостей та ризиків інвестування в умовах воєнного стану, поділилися аналітичними дослідженнями та власними висновками. Зокрема, здобувачі освіти представили: аналіз сучасного стану інвестиційного клімату України, перспективні напрями інвестування під час війни,ризики та шляхи їх мінімізації для українських та міжнародних інвесторів, міжнародний досвід відновлення економіки після військових конфліктів.
Доповіді супроводжувалися інформативними презентаціями, що містили статистичні дані, кейси успішних інвестицій та прогнози розвитку ринку.
Активна дискусія між здобувачами освіти дозволила глибше розкрити тему та визначити перспективи інвестицій у післявоєнний період. Захід продемонстрував високий рівень зацікавленості молоді у питаннях економічного розвитку та інтеграції України у світовий ринок..
Віртуальна екскурсія: «Жіночий світ монети»
20 березня 2025 року в рамках тижня фінансово-кредитних дисциплін здобувачі освіти ВСП «ФЕК КНЕУ ім. Вадима Гетьмана», групи 2КФМС-53, спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», ОПП «Митна справа», відвідали віртуальну екскурсію: «Жіночий світ монети», яка проводилась Національним банком України спільно з партнерами в рамках Всесвітнього тижня грошей 2025 (англ. Global Money Week 2025).
Під час екскурсії учасники дізнались про жіночий світ монети, адже сам термін «монета» походить від імені римської богині Юнони Монети. Жіночі портрети та образи здавна прикрашали монети.
Матері та дружини яких римських імператорів, а також княгині й цариці зображені на монетах?
Які були модні тенденції жіночих зачісок та одягу?
Чому українки зберігають традицію носити прикраси з монет (дукачі)?
Вебінар «Як алгоритми, інфлюенсери та штучний інтелект впливають на нашу інформаційну реальність?»
20 березня 2025 року в рамках тижня фінансово-кредитних дисциплін здобувачі освіти ВСП «ФЕК КНЕУ ім. Вадима Гетьмана», групи 2КФМС-53, спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», ОПП «Митна справа», та здобувачі освіти групи 3ФМ-45, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», ОПП «Митна справа», відвідали вебінар «Як алгоритми, інфлюенсери та штучний інтелект впливають на нашу інформаційну реальність?», яка проводилась Національним банком України спільно з партнерами в рамках Всесвітнього тижня грошей 2025 (англ. Global Money Week 2025).
Учасники дізнались про: